___________________________________________ Terug naar het reisverslag
BridgeTravelling is continue bezig de kwaliteit te handhaven of te verbeteren. Derhalve verzoeken wij u vriendelijk onderstaande vragenlijst in te vullen. Dank voor uw medewerking.
- U bent niet verplicht uw naam en e-mailadres te vermelden. De vragenlijst komt dan anoniem binnen
- Hebt u een klacht over het hotel? Onderaan deze pagina staat hoe de klacht ingediend moet worden
Bevindingen Bridgereis Sicilië, Eloro Hotel mei 2019
Klacht hotel indienen
Via emailadres
Stuurt u het door de hostess van Corendon ondertekende Corendon-klachtenformulier via de e-mail clientenservice@corendon.nl dient ook een gemotiveerde klachtbrief mee te gaan. Vergeet niet het reserveringsnummer te vermelden (7632789) en het klachtennummer welke op het formulier staat.
Via de post
Het door de hostess van Corendon ondertekende Corendon-klachtenformulier kunt u naast e-mailverzending ook via de post verzenden vergezeld van een gemotiveerde klachtbrief. Vergeet niet het reserveringsnummer te vermelden (7632789) en het klachtennummer welke op het formulier staat.
- Corendon, Afdeling klachtenafhandeling
- Postbus 349, 1170 AH Badhoevedorp